Gezien in de media!
Wij zijn altijd super trots als we worden gezien door de media. Hieronder vind je een overzicht van onze publicaties.
Op Perswereld kun je een media kit downloaden van September18.nl
Je kunt natuurlijk ook altijd rechtstreeks contact opnemen via info@september18.nl voor publicaties, vermeldingen, interviews, samenwerkingen, win acties enz.
Hartelijke groet, Sarah – eigenaresse September18.nl
Onze publicaties in o.a.
VT wonen
“Join the club! Leden van September18 ontvangen iedere maand een DIY-project, een verrassingsbox gevuld met natuurlijke materialen, instructies en een video tutorial van de maker”



Party
“DIY voor iedereen “.


Libelle Homemade
Interview met makers en bedenkers in de Libelle Homemade.


Het AD Algemeen Dagblad
“Van breien met de pakketten van September18 word je rustig!“


Buitenleven
“Deze Do It Yourself box is gemakkelijk te maken dus voor je het weet plof je op je zelfgemaakte poef”.


Koffietijd
Gezondheidsdeskundige Hetty Crèvecoeur in Koffietijd over onze woondekens van wol:
- Wol is een hele bijzondere textielvezel
- Vuilafstotend en anti bacterieel
- Het reguleert je lichaamstemperatuur
- Fijn om te dragen als kleding, of maak een wollen deken en kruip eronder
- Heel leuk om te doen!
Zij heeft de deken in drie kwartier “geknoopt” met onze wol.


Weekend
“September18 maakt het je gemakkelijk met zelf iets maken, met de kant en klare pakketten voor kinderen en volwassenen!”.


Max Magazine

Interview op de KreaDoe
Breien voor Kika met BNers
Haarlems Dagblad
“Heemskerkse Sarah laat BN-ers breien: Veiling van plaids van Karin Bloemen, Bobbi Eden, Kim-Lian van der Meij en Hans Klok voor Kika. Kim-Lian van der Meij, Karin Bloemen, Bobbi Eden en Hans Klok. Wat hebben zij gemeen? Ze zijn BN’er én ze zijn aan het breien geslagen voor het goede doel: de behandeling en genezing van kanker bij jonge kinderen.
In totaal is er ruim € 2000,- opgehaald voor KiKa!”
Bobbi Eden

hans Klok

Karin Bloemen

Kim Lian Van der Meij

Proud Partner
September18 is partner van:

